Zbraně a střelivo


(Poznámka organizátora: Krátký článek o zbraních dostupných ve světě steampunk New Daniels, který má za cíl inspirovat vás ve výběru střelné zbraně. Za jménem zbraně máte vždy odkaz na nějaký(zdaleka ne jediný) obchod kde se dá zbraň pořídit.

Remington Deringer 38.Special (SHOP)
Jedná se o malou snadno dostupnou zbraň. Je levná, malá a na svou velikost obstojně výkonná, ovšem poskytuje pouze jediný výstřel. Takže pokud chcete vybavit manželku, až půjde z večerní mše, aby se nemusela bát noční ulice, ideální volba. Ovšem pokud se chystáte vytáhnout do války, ušetřené peníze investujte do rakve.


Colt Maverick 50.LongColt(SHOP)(SHOP II)
Bůh stvořil lidi silné a lidi slabé a Samuel Colt mezi nimi nastolil rovnost. Maverick je nejrozšířenější střelnou zbraní na světě. Uvidíte ho jak v rukou psanců, tak mužů zákona. Celkem přijatelná cena a oproti původní verzi zvětšená ráže z něj dělají nejoblíbenější zbraň mas.


Winchester Peacemaker 44.Magnum (SHOP)
Opakovací puška s pákovým závěrem na původně revolverovou ráži. Skvěle zvladatelný zpětný ráz, vysoká kapacita zásobníku a rozumná pořizovací cena, rovná se skvělá volba pokud se chystáte se synem na lov vysoké, nebo s šerifem na lov psanců.


Remington Double-Barrel 12.Gauge-alias OVDOVOVAČ (SHOP)(SHOP II)
Brokovnice velmi výkonné ráže, oblíbená především farmáři a ve své upilované podobě také psanci. Účinná především na kratší vzdálenosti a v uzavřených prostorech, ovšem mezi její výhody patří snadná dostupnost a velmi nízká pořizovací cena.


Springfield 1859 (SHOP)(SHOP II)
Armádní opakovací kulovnice je opatřena výklopnými mířidly a bývá i předělávána pro lov bizonů, či odstřelování desperátů. Používá velmi výkonnou vojenskou munici, je těžce dostupná a velmi drahá. Pokud se sní budete producírovat po městě, jistě se o vás brzy bude zajímat šerif a jeho pomocníci.

Strojní puška Vulkán (SHOP)(SHOP II)
Zázrak mechaniky, těžce dostupná věcička, se kterou sám zvládnete zmasakrovat celou rudošskou osadu. Zbraň pálí automaticky a munice je podávána pásem. Používá vojenskou puškovou ráži a je velice účinný. Pokud tohle vlastníte, doufejte, že se to nedozví strážci zákona a pokud se to dozví, je to pravděpodobně to poslední co se kdy dozvěděli.


Smith and Wesson mod.1866 Raider (SHOP)(SHOP II)
Kulovnice velmi moderní a sofistikované konstrukce. Mezi její velké klady patří revoluční velkokapacitní zásobník a unikátní nabíjení pohybem předpažbí v před a vzad, které umožnuje značně rychlejší opakování výstřelu, než konkurenční model od Winchestera, nebo vojenská kulovnice Springfield. Ovšem jejími hlavními zápory jsou špatná dostupnost, vysoká cena a užitá ráže 38.Special. Ta byla použita kvůli větší kapacitě zásobníku, ale má nižší výkon než Winchesterův Magnum, o vojenské pušce nemluvě.


Novinky

26.8.12 Spuštěna registrace!

15.6.12 Aktualizováno datum a místo

12.6.12 Doplněny popisy významných občanů

10.6.12 Aktualizace webu

Odkazy

Email: steampunklarp@seznam.cz